KONST / Litografier / Färglitografi 8181111
nr 818 1111
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , 2 st, Bengt Landin (f. 1933), signerade, motivets mått: 49x45
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:23:37
1/4 09:19:18
600 kr
1/4 18:11:26
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin